پیام تبریک شهردارزابل به مناسبت فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت.

-آغاز سال نو ، فرارسیدن بهار طبیعت و نوروزباستانی را به شهروندان عزیز شهرستان زابل تبریک و شادباش عرض نموده و در سال پیش رو برای تمام ملت شریف ایران سالی توام با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می کنم.
- سال جدید ، موسم تجدید عهد ما با بهار و بهار آفرین است و پیوند دوباره با آرمان ها و آرزوهایمان.
-بهار فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز است و تحول ، نوروز همچنین برای ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است.
-شهرستان زابل با همدلی و همبستگی مردم ومسئولین ، سختی ها و مصایب فراوانی را پشت سر گذاشته است ،شهروندان صبوراین خطه با وحدت و تعامل توانسته انددر طول قرن ها و اعصار گذشته بارها از هویت ملی و اسلامی خود در برابرآسیب ها و تهدیدات بی شمار دفاع کرده و از تمدن بزرگ و تاریخ ساز خود با رشادت و آگاهی پاسداری ،نمایند.
-اینک و در آستانه سال بلوغ و بالندگی  ، بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی مسئولین و شهروندان برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان هستیم . نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به سیستانی آباد ، مستقل و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توام با معنویت ، آرامش و امید ، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.
آرزوهای ما برای شهرزابل و شهروندان آن ، از جنس رویا و شعار نیست بلکه اهداف به دقت برنامه ریزی شده ای هستند که در سال جدید با قاطعیت و پشتکار در جهت تحقق آنها تلاش خواهیم نمود.بسیاری از آرزوهای ما ، امروز به واقعیت تبدیل شده اند و امیدواریم و بر این امید خویش تعهد و باور داریم که زابل در آینده ، شهری بسیار فراتر از آرزوها و رویاهای امروز ما خواهد بود.

-در این عید سعید باستانی با امید به فردایی بهتر و بهاری پربارتر ، بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر می گذاریم و فروتنانه از او طلب می کنیم که :"یا مقلب القلوب و الابصار ، یا مدبر اللیل و النهار ، یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال..

موسی خمری -شهردارزابل